Najnowszy katalog


Najnowszy katalog produktów AVIZIO w wersji online. Kliknij aby pobrać lub otworzyć.

Nasze rozwiązania


AVIZIO to profesjonalne rozwiązania systemów cyfrowej telewizji dozorowej, reprezentujemy wysoką jakość, nie stosujemy rozwiązań niskobudżetowych.

Produkty oparte są o najnowocześniejsze, funkcjonujące obecnie na rynku osiągnięcia techniczne. Dostarczamy kompleksowe, wyselekcjonowane rozwiązania systemowe, które pozwalają na kontrolę wewnątrzbudynkową (banki, szkoły, hotele, domy) oraz rozbudowane systemy monitoringu dedykowane dla dużych rozwiązań architektonicznych, otwartych i zamkniętych: dworców kolejowych, szpitali, fabryk, osiedli mieszkaniowych, terminali lotniczych, centrów handlowych, stadionów itp. W skład grupy oferowanych urządzeń wchodzą: rejestratory, kamery przemysłowe wewnętrzne i zewnętrzne, serwery, monitory oraz szereg akcesoriów działających w oparciu o inteligentne platformy CCTV. Kamery w standardzie wyposażamy w najnowocześniejsze i wyjątkowe funkcjonalności poprawiające ich skuteczność działania:

W skład grupy oferowanych urządzeń wchodzą: rejestratory, kamery przemysłowe wewnętrzne i zewnętrzne, serwery, monitory oraz szereg akcesoriów działających w oparciu o inteligentne platformy CCTV. WSZYSTKIE kamery w standardzie wyposażamy w najnowocześniejsze funkcjonalności poprawiające ich skuteczność działania:
  • STARLIGHT o niespotykanej czułości od 0,002 Luxa
  • Super WDR do 140 dB
  • P-IRIS, BLC, DIS, SIP, 3D-DNR, detekcję ruchu, maski prywatności
  • najnowszy stopień kompresji rejestracji H.265 pozwalający na zwiększenie o 50% pojemności dyskowej oraz przepustowości łącza
  • bardzo czułe mikrofony wewnętrzne pozwalające uruchomienie za pomocą kamer dwukierunkowej komunikacji VoIP
  • zabezpieczone w obudowach kamer porty wewnętrzne.
Takie wyposażenie na tle konkurencji stanowi naszą ofertę wyjątkową. Dodatkowo możesz zamówić produkty o podwyższonym stopniu ochrony zarówno jeżeli chodzi o trudne środowisko pracy (szczelność) jak i zagrożenia związane z działaniem osób trzecich (wandalizm). Posiadamy zdalnie sterowane kamery typu PTZ z 30 krotnym zoomem optycznym i funkcją DEFOG zwiększającą czytelność monitoringu w czasie mgły, opadów deszczu lub śniegu.

Nasze podstawowe rejestratory dają możliwość zapisu w rozdzielczości 4K Ultra HD - 8 Mpx (3840x2160) a inteligentne funkcje sprzętu lub platform oraz detektory ruchu pozwalają na zdalne sterowanie obrazem, kierunkiem, zaawansowaną analizę obrazu zawierającą dogodność obserwacji rejonów szczególnego zainteresowania, identyfikację osób i pojazdów, podejrzanych zachowań, sygnalizację wkroczenia do stref szczególnego ryzyka. Wbudowane mikrofony pozwalają nie tylko na rejestrację dźwięku ale także na podjęcie akcji alarmowej po wykryciu nieznanego hałasu.

Wspieramy WAS organizując szkolenia i konferencje dla inwestorów, projektantów i instalatorów. Przeprowadzamy audyty planowanej inwestycji doradzając w doborze najkorzystniejszych rozwiązań, w porozumieniu z biurami projektowymi przygotowujemy projekty wykonawcze. Wszystkie kamery AVIZIO objęte są wyjątkowym 3 letnim programem gwarancyjnym powiązanym z 25 letnim programem gwarancyjnym naszego systemu okablowania pasywnego.
Korzystamy z plików cookie, aby świadczyć nasze usługi. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie.